Triadegebouw UMCG Groningen
In opdracht van het UMCG is Aannemingsmaatschappij Friso vestiging Groningen bezig met fase 2 van de werkzaamheden aan het triadegebouw van het ziekenhuis.
In opdracht van het UMCG is Aannemingsmaatschappij Friso vestiging Groningen bezig met fase 2 van de werkzaamheden aan het triadegebouw van het ziekenhuis.
De eerste fase van de sloop/nieuwbouw is 2,5 jaar geleden uitgevoerd. Het restant van het pand is in januari tot en met maart dit jaar gesloopt. Vanaf april is gestart met het aanhelen en herstellen van de gevels. Er zijn houtskeletelementen aangebracht en ekosietdelen tegen de gevel geplaatst. Ook zijn er aluminium kozijnen geplaatst en zijn de kadervakken afgewerkt met behandeld en verduurzaamd sloophout. Het metselwerk van de bestaande gevel is intussen hersteld.
Krijg een impressie van de sloopwerkzaamheden in onderstaande timelapse video:
Zodra bovenstaande werkzaamheden zijn afgerond wordt de binnenzijde afgetimmerd. De vloeren worden vervangen en er wordt vloerbedekking aangebracht. Ook het plaatsen van het systeemplafond behoort tot de werkzaamheden. Tot slot wordt er door Friso Civiel, onderdeel van Friso Bouwgroep, een keerwand (souterrain op -1) aangebracht waar metselwerk tegenaan komt.
Naar verwachting worden de werkzaamheden in het najaar van 2021 afgerond.
Hendri Pannekoek kan je er alles over vertellen. Je kunt hem bereiken via onderstaande gegevens. Hij staat je graag te woord.
Hendri Pannekoek
Op zoek naar een leuke baan in de utiliteitsbouw? Wij zijn altijd op zoek naar echte bouwers. Bekijk al onze vacatures op www.echtebouwers.nl.